Alternative

Sa Gëzim Shtëpia E Re - Demir Krasniqi - Shaip Berisha - Gërmia (Vinyl, LP, Album)

9 thoughts on “ Sa Gëzim Shtëpia E Re - Demir Krasniqi - Shaip Berisha - Gërmia (Vinyl, LP, Album)

 1. Tojagar says:
  Dërgo një album» Demir Krasniqi & Shaip Berisha - Gërmia () Voto; Demir Krasniqi & Shaip Berisha - Sa Gëzim Shtëpia E Re. 5. Demir Krasniqi & Shaip Berisha - Vallja E Dashnoreve. 6. Demir Krasniqi & Shaip Berisha - Eli, Eli. 7. Demir Krasniqi & Shaip Berisha - Unë Në Ty Vuna Dashni. 8. Demir Krasniqi & Shaip Berisha.
 2. Zulusho says:
  Beteja për zgjedhjen e presidentit të ri ka qenë një nga sfidat mbase më të vështira të karrierës së Kryeministrit, liderit të PD-së, Sali Berisha, i cili ka përdorur një skenar që synonte fillimisht të fuste në kllapë aleatët e tij, Metën, Mediun dhe Idrizin.
 3. Nagar says:
  Albert Krasniqi nga KDI tha se marrëveshja për ratifikimin e demarkacionit me Malin e Zi, i ka mbetur kryesisë së Kuvendit të Kosovës. “Duhet që Kryesia e Kuvendit të Kosovës, të merr ndonjë vendim. Pra është dashur që kryesia të merr ndonjë vendim”, theksoi ai. Krasniqi ka folur edhe për dërgimin e Iniciativës për Specialen [ ].
 4. Juzuru says:
  Dënimi me gjobë që FIFA i dha 2 futbollistëve të Zvicrës me origjinë shqiptare Xhakës dhe Shaqirit për festën me simbolin e shqiponjës, nxiti nisjen e një peticioni online nga shqiptarët për të mbledhur paratë. Iniciativa e famshme e nisur me motivin “për të ripaguar gëzimin që u solli zviceranëve dhe shqiptarëve anembanë botës” po .
 5. Tataxe says:
  Kur dëgjon për majdanozin, gjëja e parë që të vjen ndërmend është një supë e shëndetshme, ose një sallatë e zbukuruar me gjethet e Suedezët kanë shpikur se si të ngrohim pa pagesë shtëpinë: E .
 6. Zololrajas says:
  Përkujtimet vishen në ngjyra e ikonografi fetare, përcillen me rituale fetare, e transmetohen si të tilla në botë, në një mënyrë që sigurisht do të fyente shumicën e viktimave sa qenë gjallë. Në rastin e Srebrenicës, shkurt e shqip, bëhet një islamizim viktimash që ishin me shumicë sekularistë.
 7. Tamuro says:
  Dhe Rama e di, emrin e çdo horri, po thonë do t’i kapi, tutje nga Tetori! Këtu këmbëkryq, është ulur qoftëlargu, opozita merret, e lagu-s’e lagu! Në ekranet tona, sinonim i flamës, kanë më shumë akses, atletet e Ramës! Ramës-që e kemi, një lider me huqe, tani do t’i shkonin, këpucët e kuqe! Punët po na shkojnë, medet.
 8. Shalmaran says:
  Kolibe e re per qen, Material % DRRURI permasat 1m x 90cm dhe m e larte, e lyer me boje kund. Durrës 1 korrik Lek. 5 foto. Kafshe shtepiake Shitet mezi.
 9. Vudojin says:
  / E Mërkurë, 17 Qershor. Thaçi: Takimi i 27 qershorit në Uashington, mundësi e artë. / E Mërkurë, 17 Qershor. Kollçaku: Rrëzimi i qeverisë në kohë pandemie, dëm i papërllogaritshëm që po dëshmohet këto ditë. / E Mërkurë, 17 Qershor. Ekskluzive: Pas raportimit të Indeksonline, pezullohet nga puna drejtori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *